دستگاه هایی که مجهز به تکنولوژی اولترا فیلتراسیون می باشند : در این نوع از دستگاه های تصفیه آب از فیلترهای UF استفاده می شود. جنس رویی فیلتر پلاستیک بهداشتی مقاوم است که تحمل ۱۲۵psi فشار ورودی دارد. این فیلتراسیون هم مانند فیلتر قلیایی به عنوان آپشن اضافی بر روی دستگاه تصفیه آب می تواند به کار برود. مسلماً قیمت یکی از مهمترین عواملی است که بر تصمیم افراد نسبت به خرید و یا نخریدن چیزی تاثیر میگذارد. در دستگاه تصفیه آب سافت واتر اورجینال فیتلر آپشنال نصب نشده است اما این قابلیت وجود دارد که به هر تعداد و هر نوع فیلتری که بخواهید از جمله فیلتر قلیایی، فیلتر انتی باکتریال و فیلتر یو وی را روی دستگاه تصفیه آب نصب کنیم. در زمان خرید تصفیه آب، ختما به این موضوع دقت کنید. 2. دستگاه هایی که مجهز به تکنولوژی اسمز معکوس می باشند : این دستگاه ها بالاترین دقت ( حدود 99 درصد ) را در تصفیه آب دارند. حدود دو سوم بدن یک انسان از آب تشکیل شده است. در حال حاضر دستگاه هایی که در بازار وجود دارند دارای ۳ تا ۸ مرحله می باشد که هر چقدر تعداد این مراحل بیشتر شود، مسلماً کیفیت آب خروجی هم نیز بالاتر میرود، چرا که این آب از فیلتر های گوناگونی رد میشود و در نتیجه تمام آلاینده های آب گرفته می شود.

 

لازم به ذکر است که این سیستم ها از فیلتر های مختلف بهره می برند. با این حال سدیم نیز نوع دیگری از آلاینده ها است و شما نمی توانید محصول پایانی تصفیه یونی را به عنوان آب خالص توصیف کنید. شما می توانید با مراجعه به سایت های گوناگون انواع دستگاه های تصفیه ی آب را با عکس آن ها مقایسه نمائید و پس از بازدید از آن و با در نظر گرفتن مکان مورد نظر خودتان نسبت به خرید آن اقدام نمائید. اشاره کرد. برای دریافت قیمت تصفیه آب خانگی می توانید با نمایندگی رسمی تصفیه آب خانگی تماس بگیرید. این مدل های مختلف با هم تفاوت هایی دارند و شما باید با توجه به نوع نیاز خود بهترین مارک دستگاه تصفیه خانگی را تعیین کنید. در انتخاب دستگاه تصفیه آب به هوزینگ ها نیز نگاهی بیاندازید. در این صورت باید هوزینگ ممبران و درپوش آن را عوض کنید. خوشحالیم از اینکه محصولات مربوط به دستگاه تصفیه آب را با قیمتی بسیار مناسب و پایینتر از بسیاری از همکاران ارائه می نماییم.

 

خود دستگاه نیز برای مکانهای بزرگتر، باید بتواند حجم زیادی از آب را تصفیه کند و به مخزن بفرستد. هنگامی که آب توسط فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب مکانیکی جنرال، کامل تصفیه می شود به داخل مخزن دستگاه هدایت می گردد. از جمله زیرمجموعه های مطرح این شرکت که دستگاه های تصفیه آب آن نیز در ایران بسیار بفروش میرسد، آکوا پرو است. بنابراین اهمیت استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی روز به روز بیشتر می شود. مشاوران مجرب این مجموعه همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند. بنابراین، پرسنل شما می توانند از آب تصفیه شده بصورت گرم یا سرد استفاده کنند. ممبران تصفیه آب صنعتی یکی از گران قیمت ترین بخش های دستگاه می باشد. با توجه به گران بودن دستگاه های تصفیه آب با کیفیت و خوب، برخی از مراکز اقدام به فروش دستگاه تصفیه آب به صورت قسطی نموده اند تا همه بتوانند از آن ها استفاده نمایند و آبی سالم و بدون آلودگی را مصرف نمایند.

 

برای خود من سختی آب شهر اولش ۴۰۰ بود که بعد از استفاده از دستگاه آب تصفیه کن به ۲۰ کاهش پیدا کرد، البته من سختی رو روی ۵۰ تنظیم کردم که رنج سبک و مناسبی برای آب خوراکی است. 7. کیفیت فیلتر ممبران: ممبران مهم ترین فیلتر برای حذف آلاینده های آب در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی است که توانایی کاهش سختی آب را دارد. در واقع فیلتر ممبران عنصر اصلی در در فرایند تصفیه آب صنعتی است که تعداد آن با توجه به ظرفیت تصفیه دستگاه تعیین می شود. به این ترتیب بدن از انرژی و تناسب بیشتری برخوردار میشود. تصفیه آب رومیزی به دستگاهی گفته میشود که بتوان بدون نیاز به فضای زیر سینک ظرفشویی، آن را در روی کابینت قرار داد و از آب تصفیه شده ی آن استفاده کرد.دستگاه تصفیه آب رومیزی بیشتر مورد استفاده افرادی قرار می گیرد که زیر سینک ظرفشویی آن ها به دلایل مختلف اشغال شده و جایی برای قرار دادن دستگاه تصفیه آب ندارند.

*آدرس سایت و شماره تماس های ما:

https://abineco.ir

02144741638

02144704559

09127122764