برای داشتن یک تغذیه سالم هم مواد غذایی ضروری و هم امگا 3، در کنار یکدیگر مورد نیاز هستند. یکی از مهمترین موارد در بدنسازی در کنار داشتن تمرین منظم و انجام ورزشهای حرفهای، استفاده از انواع مکمل های بدنسازی است. اگر به دنبال خرید مکمل بدنسازی ایرانی هستید میتوانید از محصولات متنوع این برند استفاده کنید. اگر به دنبال بهترین برند مکمل های بدنسازی هستید میتوانید خرید برند پی اچ دی را برنامه خرید خود قرار دهید. فرقی نمیکند، اگر به دنبال حجم سازی هستید یا میخواهید چربی بدن را کم کنید، اضافه کردن این مکمل پروتئینی به رژیم بدنسازی، باعث کوتاه شدن مسیر رسیدن به هدفتان میشود. مکملهای بدنسازی که شامل ویتامین هایA ،B ،E ،C، کلسیم و آهن باشد به تمامی افراد با گروه خونی b توصیه میشود. این محصول به واسطه خواص آنتی اکسیدانی که دارد در لیست مکمل دوران کات قرار گرفته است. این قرص های لاغری به طور مصنوعی سوخت و ساز بدن و یا سرعت شکستن مواد مغذی و تبدیل آن ها به انرژی را افزایش می دهد. مکملهایی که مواد اولیه آنها به صورت فلهای با مجوز وزارت بهداشت وارد ایران شده و پس از بسته بندی روانه بازار میشوند.

 
شرکت صنایع غذایی ایلیا با برند دوبیس فعالیت خود را به شکل رسمی از سال ۱۳۸۴ با ایجاد سیستمی مدرن جهت تولید، بسته بندی و توزیع انواع مکملهای غذایی آغاز کرده است. این برند در زمینه کیفی بالاترین استانداردهای روز دنیا را در زمینه مواد اولیه و بسته بندی داشته و محصولات باکیفیتی را تولید میکند. بلغور جو دوسر: بلغور جو دوسر یک ماده غذایی فوق العاده برای مصرف به خصوص در ابتدای روز است. همیشه به خاطر داشته باشید که هیچ چیزی آسان به دست نمیآید و بدن ورزیده و زیبا نیز از این قاعده پیروی میکند. زمانی که ورزش می کنید لوسین در بدن کاهش پیدا می کند. کراتین به طور طبیعی در بافت عضلات وجود دارد و به عضلات بدن به خصوص بازو در بلند کردن عضلات و انجام عملیات فیزیکی سنگین کمک بسیاری می کند. مصرف مکمل BCAA به عنوان سوخت باعث افزایش ذخیره گلیکوژن در عضلات شده و بنابراین توان و انرژی عضلات برای ورزشهای سنگین را افزایش میدهد. مکمل های بدنسازی انواع متفاوتی دارد که از میان آنها می توان به کراتین، گلوتامین، آمینو، بی سیای ای، ال-کارنیتین، گینر، پروتئین، انرژی زا، سیای آل، کافئین و غیره اشاره کرد. مکمل کراتین یکی از رایج ترین مکمل بدنسازی ایرانی است که برای افزایش توده عضلات و بهبود عملکرد و توان بدنی مورد استفاده قرار میگیرد.
 
رژیمهای غذایی که مد میشوند از زمانی که هر یک از ما به یاد داریم وجود داشتهاند. در حیوانات نشان داده شده است که CLA چربی را می سوزاند و تشکیل آن را کاهش می دهد و منجر به کاهش وزن قابل توجه می شود. برخی از آمینو اسید های توسط سلولهای بدن تولید میشوند، در حالی که سایر آمینو اسیدهای توسط غذایی که میخورید تأمین میشوند. این شرکت داروسازی فعالیت خود را به صورت رسمی از سال ۱۳۷۸ با تولید انواع مکملهای دارویی، ورزشی، غذایی و … در کل بهتر است هر کشوری از محصولات کشور خود استفاده کند، مخصوصا محصولات دارویی ، بهداشتی و آرایشی به دلیل اینکه در هر کشور شرایط تغذیه ای و آب و هوا متفاوت است . قبل از استفاده از پودرهای پروتئینی، افراد باید نیازهای غذایی خود را محاسبه کنند. در مطلب بالا نکاتی که قبل از خرید مکمل ورزشی و بدنسازی باید به آن توجه شود توضیح داده شد.
 
به طور جالبی مطالعات نشان میدهند که فیبرهای محلول به خاطر کاهش اشتها به شما کمک میکند تا چربی سوزی داشته باشید. پروتئین همچنین به کنترل اشتها کمک شایانی می کند. تا به امروز برند دوبیس به عنوان اسپانسر برگزاری بسیاری از مسابقات ورزشی بوده است و با ارائه محصولات باکیفیت توانسته است بازار داخلی و همچنین بازار خارجی را به خود اختصاص دهد. محصولات این برند محبوب در بین محصولات داخلی و خارجی بسیار خوشنام بوده و برای افزایش عملکرد ورزشکاران و بدنسازان مؤثر است. بدنسازان از پودر کراتین در افزایش اندازه عضلات و فدرت عملکرد ورزشی استفاده می کنند. منابع خارجی به این موضوع اشاره می کنند ورزشکاران و بدنسازان برای این که بتوانند به فعالیت ورزشی خود در سطح حرفهای ادامه دهند نیاز به استفاده از مکملهای بدنسازی دارند و با توجه به تنوع برندهای مختلف بدنسازی در بازار، انتخاب مکمل مناسب دارای اهمیت است. اگر در گذشته تنها به نوع ورزش و جنسیت در خرید مکمل توجه میکردید، حالا باید به گروه خونی هم اهمیت بدهید. مکمل BCAA به عضله سازی در بدن کمک کرده و مانع تجزیه عضلات در حین تمرینات سخت میشود. بازار مکمل های ورزشی یکی از داغترین بازارهای خرید و فروش جهان است، که روزانه مبالغ هنگفتی در سرتاسر دنیا در این بازار جا به جا میشود.