یکی از معتبرترین مناطق دبی با مساحت ۲ کیلومتر مربع که توسط گروه ساختوساز اعمار بنا شده و نمادهای دیدنی شهر از جمله برج خلیفه و فواره دبی را در خود جای میدهد. از جمله در تاریخ 28 خرداد 1388 چهار اتحادیه بزرگ دانشجویی ( بسیج دانشجویی، اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در بیانیه ای خواستار بازداشت مهدی و فائزه هاشمی شده و اعلام تجمع در مقابل دادستانی تهران کردند. فتنه ای که ضربه سختی به روند کار و پیشرفت کشور زد و به دشمن روحیه داد. اشاره: مهدی هاشمی، فرزند فراری رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان شاه کلید فتنه شناخته میشود. ما معتقدیم کارچاق کنی مهدی هاشمی برای شرکت های نفتی چند ملیتی، با نام فرزند رئیس جمهور اسبق و فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، هتک حرمت نظام است و عدم افشا و تبیین آن، ظلم مضاعف به خون صدها هزار شهید انقلاب اسلامی است. مهدی هاشمی بهرمانی فرزند اکبر به شماره شناسنامه 210 متولد 29/06/1348 در حالی در مکاتباتش، خود را دکتر مهدی هاشمی معرفی می کند که مدرک کارشناسی ارشدش را از طریقی خاص و ویژه با عنوان " کارشناسی ارشد غیر رسمی! " بدون آزمون و محدودیتی، طبق یک قرارداد میان دانشگاه صنعتی شریف و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت دریافت کرده است. نظرسازی های مهدی در انتخابات سال 84 و 88 بود که در ذهن خانواده آقای هاشمی تصور پیروزی رقیبان آقای دکتر احمدی نژاد را ایجاد کرد.

چشم دبی در مجموع بیش از ۹۰۰۰ تن وزن دارد و با حرکت آهسته خود فرصت بینظیری برای تماشای شهر رویایی دبی و جزیره مصنوعی واتر بلو را برایتان ایجاد میکند. در کنار سرگرمیهای برفی که دارید، اسکی دبی این فرصت را به بازدیدکنندگان میدهد تا با یکی از دوستداشتنیترین پرندگان یعنی پنگوئنها دیدار کنند. حوضچه های ماهی های این باغ، به شما فرصت می دهند تا در کنار آب و نمای طبیعی آرامش بخش، از زیبایی های اطراف لذت ببرید. یکی از درمانهای سودمند در این بخش، ارتباط درمانی است که همه ما ک و بیش آن را تجربه کرده ایم و در کرده ایم که صحبت کردن با دیگران چقدر می تواند مفید و اثربخش باشد. در اینجا می توانید همراه با تمام خانواده ی خود در داخل یک زیر دریایی به یک ماجراجویی به زیر آب بروید و با اسکی کردن روی آب و جا خالی دادن از موج ها، ماجراجویی خود را در مسیر به دست آوردن گنج گمشده از داخل معابد قدیمی ادامه دهید. مهدی هاشمی سازمان دهنده اوباش و اراذل برای ناامن کردن تهران بود و فقط برای یک شب اغتشاش و به آتش کشیدن یکی از میادین شمال تهران، دویست میلیون تومان خرج کرد.

همچنین بسیاری از این مراکز ساعات بازدید مشخصی دارند. باید از این ساعات نیز مطلع باشید تا احیانا به در بسته نخورید. فعالیت اقتصادی و مفاسد مهدی هاشمی به جایی رسید که یکی از روزنامه های خارجی سالها قبل گزارشی را منتشر کرد که براساس آن مهدی هاشمی و فرزندان دیکتاتور معدوم عراق، صدام به شراکت در تجارت مواد سوختی تصفیه شده، کود شیمیایی، سیمان و خرما اقدام کرده بودند که این تجارت روزانه 350 هزار دلار سود به همراه داشت. در آن سالها هیچ نهاد نظارتی جرئت و جسارت بررسی عملکرد مالی این شرکت را نداشته اما در دولت نهم حسابرس داخلی شرکت، رسماً موضوع سوء جریان مالی مذکور را گزارش کرده است. روز 23 خرداد 1388، یک روز پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری مهدی هاشمی به سرلک دستور می دهد که به همراه چند نفر دیگر ساختمان مذکور را پاکسازی کنند تا اثری از اقدامات خاص مهدی هاشمی باقی نماند. 1- مهدی هاشمی در زمان مدیریت شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در سالهای 82 تا84 مبلغ ده میلیارد و بیست و سه میلیون و پانصد و سی و یک هزار تومان که با احتساب کاهش ارزش وجه مذکور به مدت 7 سال اکنون به مبلغ شانزده میلیارد و یکصد و شصت و دو میلیون و هشتصد و سی و یک هزار تومان رسیده اختلاس نموده و اسناد و فاکتور های جعلی ارائه کرده است. در این پارک می توان از بیست بازی که شامل استخر موج می شود، هم استفاده کرد. در سر ساعت، شکل چوبی ساعت تغییر کرده و اژدها و ققنوسی از ساعت فیلی به شکلی زنده بیرون می آیند و به هم می چرخند و ساعت را اعلام می نمایند.

یالا Yalla بولینگ یکی از بهترین فعالیت های سرگرم کننده خانوادگی است. یکی از جذابیتهای تور دبی نورگشت پارکهای آبی دبی هست که بسیاری از توریستهای دبی پارکهای آبی دبی را یکی از بهترین تفریحات میدانند. بازپرس محترم شعبه دوم دادسرای کارکنان دولت پس از رسیدگی به این پرونده قرار منع تعقیب اینجانب را در مورخ 08/09/1388 صادر کرد که این قرار به تایید معاون محترم دادستان نیز رسیده و ابلاغ گردید. لوله های تودرتو و گسترده ای که فولادی هستند خوراک سیستم خنک کننده صد کیلومتری را تعقیب می کند که در زیر برف پنهان شده است. اقدامات مهدی هاشمی در انتخابات خبرگان چهارم هم احتمالاً از جناب آقای هاشمی رفسنجانی پنهان مانده است. می تواند وضعیت پنهان برخی افراد که خود را صاحب مملکت می دانند، افشا کند. در خصوص هزینه های پیست اسکی دبی باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه ورودی به صورت مجزا دریافت شده و افراد کودک و بزرگسال باید بلیط تهیه کنند. اکنون دستگاه های امنیتی با توجه به گستردگی اتهامات مهدی هاشمی و البته بنا به ملاحظاتی، صرفاً به برگزاری یک نمایشگاه محرمانه از برخی اسناد و مدارک موجود اکتفا کرده اند. این جاذبه گردشگری مشهور در دبی این امکان را به شما می دهد تا از آب و هوای گرم دبی فرار کنید و وارد این شهربازی سرپوشیده شوید چون این مجموعه تفریحی با سرمایه گذاری یک بیلیارد دلاری و کاملا سرپوشیده و دارای دمای کنترل شده و بسیار مطبوع و خنک این امکان را به شما می دهد تا نهایت تجربه و لذت را از آن خود کنید. در دبی مسافت ها طولانی هستند و بیشتر گردشگران ترجیح می دهند به مراکز خریدی بروند که در نزدیکی محل اقامت یا جاذبه های معروف دبی قرار دارند. یکی از دلایلی که هر ساله گردشگران زیادی از اقصی نقاط دنیا به دبی می آیند جاذبه های گردشگری و تفریحات بی نظیر دبی است.

گودبرداری هیچ خطری برای برج میلاد ندارد/ فقط سالن همایشها در خطر است ... چرا که در این مقاله از مجله گردشگری وبلاگ نام تو ، سعی داریم تا 10 مورد از برترین پارک آبی های دبی از نظر گردشگران را به شما معرفی کنیم. عکاس: Michal Czarnecki«پارک آبی لاگونا» (Laguna Waterpark) بهلطف داشتن تم دریا، جاذبههای خانوادگی و قرارگیری در کنار ساحل باید در برنامه سفر هر گردشگری گنجانده شود. این هتل با اتاق ها و سوئیت های مدرن و شیک و موقعیت مکانی عالی خود در قلب شهر دسترسی آسان به مراکز تجاری، تفریحی و گردشگری را فراهم میکند. این مرکز خرید نیز از بزرگترین و معروفترین مراکز خرید دبی به حساب میآید که به ۶ قسمت تقسیم شده است که هر قسمت با طراحی معماری خاصی ساخته شده است که در خیابان شیخ سید واقع شده است. توصیه می شود پس از ورود به این مکان، هر ابزار یا گوشی هوشمندی را خاموش کنید تا واقعاً لحظاتی را برای استراحت داشته باشید. مهدی هاشمی یکی از نمادهای اصلی فتنه 88 است. مهدی هاشمی نماد فتنه 88 است، فتنه ای آمریکایی که او فرمانده پیاده نظام طبقه متوسط مدرنی است که خود در تولد، رشد و ثروت مند شدن این طبقه، نقش اساسی داشته و برای حفظ ثروت باد آورده شان به دنبال کسب قدرت سیاسی با استفاده از شورش اشرافیت بر جمهوریت نظام بودند. طره های سرامیکی آبی فیروزه ای و موزاییک کاری های زیبای ایرانی در این محوطه دیده می شود. با نماها و دکور زیبای هر محوطه بازار عکس بگیرید و از آن ها دیدن کنید. بزرگترین شهر امارات متحده عربی دبی است و بهترین منطقه برای رزرو هتل در دبی برای هر مسافری حائز اهمیت است.

بهترین پارک های آبی دبی کدام است؟ دبی اوت لت مال (Dubai Outlet Mall) از بهترین و محبوبترین مراکز خرید اجناس تک و عمده در دبی است. به زعم مهدی هاشمی، دانستن حق مردم نیست و کسی حق ندارد حتی گوشهای از اقدامات غیرقانونی، رانت خواریها و هنجار شکنی و فتنه انگیزیهای او را برای مردم بازگو کند. دوم اینکه دادگاه را محمل و جایگاهی برای شفاف سازی و افشای مفاسد اقتصادی و جرایم امنیتی یکی از نمادهای اصلی فتنه 88 یعنی آقای مهدی هاشمی می دانم. در سایر بخش ها نیز به تناسب از فضای معماری ویژه آن کشور بهره برده شده است. شاوارما: در دبی گوشت بره و مرغ و سیبزمینی سرخ شده را کنار هم میچینند و به آن خیارشور و سس سیر هم اضافه می کنند و نتیجه میشود شاورمای لذیذی که بهصورت لقمه سرو میشود. در نتیجه این ساخت و ساز جدید، حدود ۱۵۰ مغازه دیگر نیز در این مکان افتتاح گردید. س. آیا مکان های مذهبی یا کلیساهایی وجود دارد که ارزش بازدید در امارات را داشته باشد؟ مهدی هاشمی با وجود تذکرها و ابلاغیه های متعدد و دارای طبقه بندی از جمله ابلاغیه سرّی مورخ 1/5/1387 به ارتباطاتش با این سفارتخانه در تهران ادامه داده است.

این سالن ها نمایان گر بناهای مربوط به آن شهرها از جمله ایران و چین می باشد. در این سالن می توانید کشتی های چینی، دزدان دریایی و رویدادهای مشهور چینی را ببینید. جالب است بدانید برخی نزدیکان آقای هاشمی رفسنجانی پس از بازدید از این نمایشگاه از عملکرد مهدی هاشمی ابراز تأسف کرده و خواستار بازدید شخص حجت الاسلام والمسلمین اکبر هاشمی رفسنجانی از این نمایشگاه شده اند. این مرکز خرید در اسکله قرار دارد و با رفتن به آنجا مطمئنا از شیوه برخورد دوستانه کارکنان شگفت زده می شوید. قسمتی که در سرزمین لگو نباید آن را از دست دهید مینی لَند است، جایی که خلاقیت و هنر با لگو شما را شگفت زده می کند. اول اینکه افتخار می کنم عوامل و سران فتنه 88 را آنچنان رسوا کرده ایم که دست به شکایت زده اند. در دادگاه متهمان فتنه 88 برخی جرائم مهدی هاشمی افشا شد. از ایستگاه مترو تا دبی مال می بایست در مسیر پیاده رو به سمت دبی مال پیاده روی کنید. برای مهمانان برج العرب، تجربۀ لذت­بخش با سوار­شدن از فرودگاه بین­المللی دبی به هتل آغاز میشود. شکل ساده این برج و همچنین طرح دو طبقه آن باعث می شود که این برج به صورت دیگری دیده شود. با آشنایی بیشتر با این مراکز خرید بهتر می توانید از بین آن ها مرکز خرید مورد نظرتان را انتخاب کنید و برای خرید به آن بروید. نگهداری می شده و جای شگفتی دارد که تعداد زیادی از بولتن ها، گزارش ها و نامه های رسمی، سری و بکلی سری برخی دستگاه های امنیتی درباره اقدامات مجرمانه و مفاسد سیاسی و اقتصادی مهدی هاشمی نیز در دفتر او موجود بوده و در فایل های جداگانه بایگانی شده بود. در سالهای اخیر و به واسطه عملکرد سوء و مجرمانه مهدی هاشمی بیش از 15 پرونده اتهامی علیه وی در واحد های نظارتی تشکیل گردیده که اکثر این پرونده ها با اعمال نفوذ، روند رسیدگی به آنها مختومه شده یا مسکوت مانده است.

در بیان دلایل مسکوت ماندن این پرونده ها ذکر این مثال کفایت می کند که در میان اسنادی که اخیراً به دست آمده، پیش نویس برخی احکام گزارش های نهادهای نظارتی، پیش از دستور و امضای نهایی آن نهاد های نظارتی و در مرحله پیش نویس و مینوت همگی در اختیار مهدی هاشمی بوده و وی پیش از صدور با دستخط خود بر روی این پیش نویس ها اعمال نظر کرده که این نظرات عیناً در حکم قطعی اعمال شده است! اگر می خواهید از ازدحام و شلوغی پارک دور باشید، در طول هفته به این مجموعه بروید. با بهره گیری از ماجراهایی که این جهانگرد عرب در طول سفر خویش داشته، بنا شده است. هر چند که جای خالی صنایع دستی و محصولات فرهنگی هر کدام از این مناطق در این میان خالی است اما به هر حال فضایی جذاب و دیدنی فراهم شده است. محوطه آخر مرکز خرید ابن بطوطه دبی مکانی برای هنرهای آندولوسی، سفالگری، معماری، دانش و در کل هر آنچه که مربوط به آندولوس در قرن ۱۳ ام و ۱۴ است، می باشد. در این مجتمع خرید ابن بطوطه دبی حدود ۲۷۰ مغازه و فروشگاه، ۵۰ رستوران، ۲۱ سالن سینما و پارکینگی با ظرفیت ۴ هزار و ۵۰۰ ماشین و با مساحتی حدود ۵۲۱۰۰۰ متر مربع وجود دارد که به ترتیب به شما آن ها را معرفی می کنیم. بر اساس برنامه ریزی های مدیریت این مجموعه محل عرضه مواد غذایی که برای هر نوع ذائقه از هر ملیتی پیش بینی شده در یک قسمت، کالاهای ویژه کودکان در قسمتی دیگر و به همین ترتیب مراکز تفریحی مثل سینما، سالن های ورزشی، محل بازی کودکان نیز در قسمت های خاص در نظر گرفته شده است. هر موجودی را که در جنگل های استوایی تصور کنید در این جنگل مصنوعی که زیر یک گنبد شیشهای قرار گرفته است میبینید اعم از خزندگان، حشرات، گیاهان و …

به این ترتیب در این مجموعه بخش هایی با حال و هوای کشور های چین، هند، ایران، مصر، تونس و اندلس در معرض دید قرار گرفته که قرار است به زودی المان هایی از آثار هنری قرن ۱۴ این مناطق نیز به مجموعه آثاری که تاکنون وجود دارد افزوده خواهد شد. برای اینکه همه چیز را در معرض دید قرار گیرد، وزن بتن معادل 100000 فیل است. پرونده ای که تمام طرف های غربی اش به خاطر رشوه دادن به یک آقازاده قدرتمند در ایران استعفا داده و محاکمه شدند اما مهدی هاشمی به خاطر برخی حمایت ها تاکنون از محاکمه فرار کرده است. البته نکته ای که نباید در مورد این شهر فراموش کرد، این است که دبی در منطقه ای شرجی و خشک قرار دارد. این برنامه چیزی نیست جز «ماجراجویی با دلفینها» در عمق ۳متری. همچنین به جز این، یک هتل ۲ ستاره نیز در این مجموعه در حال ساخت است. به جز هتل ۵ ستاره، در سال ۲۰۱۶ در این مجتمع خرید، یک هتل ۳ ستاره به نام هتل پریمیر این (Premier Inn Dubai Ibn Battuta Mall Hotel) با ۳۷۲ اتاق در این مجموعه ساخته شده است. قیمت ورودی برای افراد بالای 2 سال 3 درهم می باشد و اگر با ماشین قصد رفتن به این پارک را دارید، قیمت به ازای هر ماشین 10 درهم می باشد. به گفتهی وبسایت شهرداری دبی، ورود به پارک مشرف ۱۰ درهم برای هر خودرو و ۳ درهم برای هر فرد هزینه دارد. سوئیت کلاب برای اقامت دو فرد بزرگسال و دو کودک زیر ۱۱ سال بسیار مناسب است. ما معتقدیم عملکرد مهدی هاشمی در بسیاری از موارد، خودسرانه بوده و در نهایت منجر به لطمه دیدن آقای هاشمی رفسنجانی شده است. به عنوان مثال ارتباطات و مکاتبات مستقیم و خارج از عرف مهدی هاشمی با سفارت عربستان در تهران، خود ابعاد گوناگونی را شامل می شود.

در ضمن هزینه بلیط ورودی این پارک حدود 120AED (درهم) می باشد. سالن اصلی با سرها و مدال های اژدها، ستون های سنگی از سنگ های مرمر سفید که نشان دهنده ورودی شهرهای چین است و سقف هایی که دقیقا نمایانگر معماری چینی است در این مجموعه دیده می شود. از جاذبه های مرکز خرید ابن بطوطه دبی می توان به سالن بازی بولینگ، مرکز تفریحی کودکان، باشگاه، رستوران ها و یک هتل ۵ ستاره را نام برد. یکی از مهمترین جاذبه های ساحل جمیرا و اصلی ترین جاهای دیدنی دبی مسجد باشکوه جمیرا است. وجود مراکز خرید متنوع و لوکس، رستورانهای متنوع با غذاهای باکیفیت و خوشمزه، بیابان و کویرهای منحصربهفرد و حیرتآور و از همه مهمتر سواحل بکر و زیبایش، همه و همه از دلایل محبوبیت این شهر به شمار میروند. 3. اگر در هتل اقامت دارید خوب ایت بدانبد که هر روز از ساعت 10 صبح تاکسی های هتل جلوی هتلا منتطر میماند و به صورت رایگان شما را به ساحل و مراکز خرید میبرد. کارفور Carrefour یک فروشگاه و هایپرمارکتی فرانسوی در محوطه تونس است که مواد غذایی تمام موجود در تمام دنیا به همراه جوراب برای تمام سنین، لوازم الکترونیکی همانند تلویزیون ها، انواع موبایل، سیستم تئاتر خانگی، کاپیوترها، آیپادها، آیفون ها، آیپد ها، کتاب ها و مجله هایی با زبان انگلیسی و عربی، مبلمان، فرش ها و هر آنچه که لازم دارید را در خود دارد. علاوه بر بازی های مهیج و سرسره های دلهره آور، این پارک آبی برای بچه ها هم امکانات تفریحی زیادی داشته تا بتوانند همراه خانواده خود از پارک آبی نهایت لذت را ببرند.

قطعا خرید آثار هنری و صنایع دستی هزینه های زیادی به همراه خواهد داشت، اما بازدید از این گالری های هنری کاملا رایگان است و برای ورود به این گالری ها نیازی به پرداخت ورودی و تهیه بلیط نخواهید داشت. طی جهت نهر با قایق حدود 6 دقیقه طول می کشد که در جهت می توانید بسیاری از بناها و ساختمان های قدیمی دبی را نیز ببینید. بهعلاوه، وقتیکه انرژی شما به اتمام رسید، یک ساحل ماسهای زیبا به طول ۷۰۰ متر، انتظارتان را میکشد. نام این سالن ها و حیاط های مرکزی را نام برده و راجع به هر یک توضیحاتی به شما می دهیم. در سالن A هم چندین کافه و رستوران وجود دارند. ضمنا، رستوران ها و کافه هایی که در دهکده جهانی دبی فعالیت می کنند، یکی از یکی بهتر و جذاب تر بوده و انتخاب را برای بازدیدکنندگان به دردسری شیرین تبدیل می کنند. در قسمت سرپوشیده و فضای باز این پارک بیش از ۳۰ وسیلهٔ بازی هیجانانگیز وجود دارد که هر فردی را در هر سنی به هیجان وامیدارد. اگر خودتان علاقه داشتید که بیشتر از تفریحات ساحلی را داشته باشید میتوانید هر چقدر که لازم است در کافهها، مغازهها و رستورانهای اطراف آن هزینه کنید. معبد هندوها در دبی، یکی از نقاط دیدنی نزدیک بازار مرشد است که در آنجا میتوانید با شگفتیهای آیین هندو و جاذبههای آن آشنا شوید. ای کاش در کشور ما آنقدر جسارت بود که مهدی هاشمی را حال که با تسامح های بی جا متواری شده، غیاباً و به صورت علنی محاکمه می کردند تا چهره واقعی باند نفاقی که نزدیک به 20 سال است در پس برخی چهره های ارشد مخفی شده اند، مشخص گردد.